Cześć!

Bardzo miło będzie mi Was poznać!

Jestem młodym, energicznym i pełnym pasji fotografem – z wyboru i zawodu. Swój warsztat rozwijam jako student Fotografii na łódzkiej Filmówce. A doświadczenie zdobywam w pracy przy przeróżnych eventach, w podróżach i, oczywiście, towarzysząc parom w tym wyjątkowym momencie jakim jest ślub.

W fotografii ślubnej cenię niesamowitą energię Młodej Pary i ich gości, autentyczność emocji, uwiecznienie pozornie nieuchwytnych momentów i ujęcie w kadry piękno Wasze i Waszej miłości. Zależy mi na tym, abyście mogli, wracając do tych wspomnień, ujrzeć je w historii kadrów.

Ale dosyć o mnie, bo najważniejsi jesteście Wy.

Staram się zawsze wysłuchać każdą parę, ale i każdą połowę pary (bo jak wiecie, i w najzgodniejszej parze nie zawsze trzeba się zgadzać) co do wizji i oczekiwań, aby jak najlepiej upamiętnić ten wyjątkowy dzień i piękno Waszego uczucia.

Staram się zrozumieć Was, najlepiej jak potrafię, by być z Wami w każdej wyjątkowej chwili – momencie wzruszenia i radości.

Staram się nie peszyć i nie ingerować, a jednocześnie wyeksponować to, co w tych chwilach najpełniejsze i najpiękniejsze. Przez obiektyw patrzę na Wasze uniesienia i uśmiechy, aby zawsze móc je uchwycić.

I bez względu na to, czy zdecydujecie się powierzyć to wyjątkowe zadanie właśnie mnie: najszersze gratulacje i najlepsze życzenia na ten nowy, piękny rozdział w historii Waszej miłości.

Filip